|
dzisiaj: 24, wczoraj: 66
ogółem: 1 318 349
statystyki szczegółowe
Klasa A 2005/2006, grupa: Szczecin IV | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Sokół Różańsko | 26 | 53 | 16 | 5 | 5 | 59-37 | 9 | 2 | 2 | 34-14 | 7 | 3 | 3 | 25-23 | ||||||
2. | Odra II Chojna | 26 | 46 | 13 | 7 | 6 | 63-37 | 7 | 2 | 4 | 36-20 | 6 | 5 | 2 | 27-17 | ||||||
3. | Orły Lubiechów Górny | 26 | 45 | 13 | 6 | 7 | 65-54 | 6 | 4 | 3 | 32-21 | 7 | 2 | 4 | 33-33 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5-5 |
4. | Piast Piaseczno | 26 | 45 | 13 | 6 | 7 | 46-29 | 8 | 2 | 3 | 27-17 | 5 | 4 | 4 | 19-12 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5-5 |
5. | Grom Krajnik Dolny | 26 | 42 | 13 | 3 | 10 | 70-50 | 6 | 3 | 4 | 42-23 | 7 | 0 | 6 | 28-27 | ||||||
6. | Olimpia Troszyn | 26 | 41 | 12 | 5 | 9 | 59-47 | 9 | 2 | 2 | 31-18 | 3 | 3 | 7 | 28-29 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5-3 |
7. | Pomorzanin Cychry | 26 | 41 | 12 | 5 | 9 | 50-43 | 5 | 5 | 3 | 28-21 | 7 | 0 | 6 | 22-22 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3-5 |
8. | Witniczanka Witnica | 26 | 40 | 12 | 4 | 10 | 59-47 | 9 | 3 | 1 | 34-12 | 3 | 1 | 9 | 25-35 | ||||||
9. | Sekwoja Brwice | 26 | 36 | 10 | 6 | 10 | 48-56 | 7 | 3 | 3 | 26-23 | 3 | 3 | 7 | 22-33 | ||||||
10. | Chrobry/Dąb II Boleszkowice | 26 | 34 | 10 | 4 | 12 | 55-56 | 6 | 1 | 6 | 27-27 | 4 | 3 | 6 | 28-29 | ||||||
11. | Sokół Przyjezierze | 26 | 33 | 9 | 6 | 11 | 57-66 | 5 | 1 | 7 | 33-39 | 4 | 5 | 4 | 24-27 | ||||||
12. | Zryw Góralice | 26 | 30 | 9 | 3 | 14 | 64-79 | 7 | 1 | 5 | 35-25 | 2 | 2 | 9 | 29-54 | ||||||
13. | Mieszko II Mieszkowice | 26 | 24 | 7 | 3 | 16 | 52-62 | 5 | 2 | 6 | 34-28 | 2 | 1 | 10 | 18-34 | ||||||
14. | Kłos Kamienny Jaz | 26 | 4 | 1 | 1 | 24 | 21-105 | 1 | 1 | 11 | 16-45 | 0 | 0 | 13 | 5-60 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ||
1 | Sokół Różańsko | ||||||||||||||
2 | Odra II Chojna | ||||||||||||||
3 | Orły Lubiechów Górny | ||||||||||||||
4 | Piast Piaseczno | ||||||||||||||
5 | Grom Krajnik Dolny | ||||||||||||||
6 | Olimpia Troszyn | ||||||||||||||
7 | Pomorzanin Cychry | ||||||||||||||
8 | Witniczanka Witnica | ||||||||||||||
9 | Sekwoja Brwice | ||||||||||||||
10 | Chrobry/Dąb II Boleszkowice | ||||||||||||||
11 | Sokół Przyjezierze | ||||||||||||||
12 | Zryw Góralice | ||||||||||||||
13 | Mieszko II Mieszkowice | ||||||||||||||
14 | Kłos Kamienny Jaz |
Kolejka 1 - 13 sierpnia |
Kłos Kamienny Jaz | 0-6 | Olimpia Troszyn | |
Chrobry/Dąb II Boleszkowice | 2-3 | Orły Lubiechów Górny | |
Grom Krajnik Dolny | 8-2 | Zryw Góralice | |
Mieszko II Mieszkowice | 0-3 | Piast Piaseczno | |
Odra II Chojna | 1-1 | Sekwoja Brwice | |
Sokół Przyjezierze | 2-4 | Pomorzanin Cychry | |
Witniczanka Witnica | 2-1 | Sokół Różańsko |
Kolejka 2 - 20 sierpnia |
Olimpia Troszyn | 2-3 | Sokół Różańsko | |
Pomorzanin Cychry | 2-2 | Witniczanka Witnica | |
Sekwoja Brwice | 0-4 | Sokół Przyjezierze | |
Piast Piaseczno | 2-2 | Odra II Chojna | |
Zryw Góralice | 3-2 | Mieszko II Mieszkowice | |
Orły Lubiechów Górny | 3-7 | Grom Krajnik Dolny | |
Kłos Kamienny Jaz | 3-6 | Chrobry/Dąb II Boleszkowice |
Kolejka 3 - 27 sierpnia |
Chrobry/Dąb II Boleszkowice | 0-7 | Olimpia Troszyn | |
Grom Krajnik Dolny | 7-2 | Kłos Kamienny Jaz | |
Mieszko II Mieszkowice | 3-4 | Orły Lubiechów Górny | |
Odra II Chojna | 6-2 | Zryw Góralice | |
Sokół Przyjezierze | 0-0 | Piast Piaseczno | |
Witniczanka Witnica | 3-0 | Sekwoja Brwice | |
Sokół Różańsko | 0-3 | Pomorzanin Cychry |
Kolejka 4 - 3 września |
Olimpia Troszyn | 2-0 | Pomorzanin Cychry | |
Sekwoja Brwice | 2-2 | Sokół Różańsko | |
Piast Piaseczno | 2-0 | Witniczanka Witnica | |
Zryw Góralice | 4-3 | Sokół Przyjezierze | |
Orły Lubiechów Górny | 1-2 | Odra II Chojna | |
Kłos Kamienny Jaz | 2-3 | Mieszko II Mieszkowice | |
Chrobry/Dąb II Boleszkowice | 2-3 | Grom Krajnik Dolny |
Kolejka 5 - 10 września |
Grom Krajnik Dolny | 5-2 | Olimpia Troszyn | |
Mieszko II Mieszkowice | 2-2 | Chrobry/Dąb II Boleszkowice | |
Odra II Chojna | 9-0 | Kłos Kamienny Jaz | |
Sokół Przyjezierze | 3-2 | Orły Lubiechów Górny | |
Witniczanka Witnica | 2-3 | Zryw Góralice | |
Sokół Różańsko | 0-0 | Piast Piaseczno | |
Pomorzanin Cychry | 5-1 | Sekwoja Brwice |
Kolejka 6 - 17 września |
Olimpia Troszyn | 2-1 | Sekwoja Brwice | |
Piast Piaseczno | 2-0 | Pomorzanin Cychry | |
Zryw Góralice | 2-3 | Sokół Różańsko | |
Orły Lubiechów Górny | 3-2 | Witniczanka Witnica | |
Kłos Kamienny Jaz | 1-2 | Sokół Przyjezierze | |
Chrobry/Dąb II Boleszkowice | 0-4 | Odra II Chojna | |
Grom Krajnik Dolny | 4-1 | Mieszko II Mieszkowice |
Kolejka 7 - 24 września |
Mieszko II Mieszkowice | 0-3 | Olimpia Troszyn | |
Odra II Chojna | 4-0 | Grom Krajnik Dolny | |
Sokół Przyjezierze | 4-2 | Chrobry/Dąb II Boleszkowice | |
Witniczanka Witnica | 8-0 | Kłos Kamienny Jaz | |
Sokół Różańsko | 2-3 | Orły Lubiechów Górny | |
Pomorzanin Cychry | 4-3 | Zryw Góralice | |
Sekwoja Brwice | 3-2 | Piast Piaseczno |
Kolejka 8 - 1 października |
Olimpia Troszyn | 0-0 | Piast Piaseczno | |
Zryw Góralice | 5-1 | Sekwoja Brwice | |
Orły Lubiechów Górny | 3-0 | Pomorzanin Cychry | |
Kłos Kamienny Jaz | 5-1 | Sokół Różańsko | |
Chrobry/Dąb II Boleszkowice | 3-1 | Witniczanka Witnica | |
Grom Krajnik Dolny | 2-2 | Sokół Przyjezierze | |
Mieszko II Mieszkowice | 1-1 | Odra II Chojna |
Kolejka 9 - 8 października |
Odra II Chojna | 2-1 | Olimpia Troszyn | |
Sokół Przyjezierze | 1-4 | Mieszko II Mieszkowice | |
Witniczanka Witnica | 3-0 | Grom Krajnik Dolny | |
Sokół Różańsko | 3-2 | Chrobry/Dąb II Boleszkowice | |
Pomorzanin Cychry | 4-1 | Kłos Kamienny Jaz | |
Sekwoja Brwice | 1-1 | Orły Lubiechów Górny | |
Piast Piaseczno | 1-0 | Zryw Góralice |
Kolejka 10 - 15 października |
Olimpia Troszyn | 2-0 | Zryw Góralice | |
Orły Lubiechów Górny | 1-2 | Piast Piaseczno | |
Kłos Kamienny Jaz | 1-5 | Sekwoja Brwice | |
Chrobry/Dąb II Boleszkowice | 4-3 | Pomorzanin Cychry | |
Grom Krajnik Dolny | 0-1 | Sokół Różańsko | |
Mieszko II Mieszkowice | 5-1 | Witniczanka Witnica | |
Odra II Chojna | 1-1 | Sokół Przyjezierze |
Kolejka 11 - 22 października |
Sokół Przyjezierze | 4-2 | Olimpia Troszyn | |
Witniczanka Witnica | 3-3 | Odra II Chojna | |
Sokół Różańsko | 3-0 | Mieszko II Mieszkowice | |
Pomorzanin Cychry | 0-3 | Grom Krajnik Dolny | |
Sekwoja Brwice | 1-5 | Chrobry/Dąb II Boleszkowice | |
Piast Piaseczno | 1-0 | Kłos Kamienny Jaz | |
Zryw Góralice | 2-3 | Orły Lubiechów Górny |
Kolejka 12 - 29 października |
Olimpia Troszyn | 2-1 | Orły Lubiechów Górny | |
Kłos Kamienny Jaz | 4-4 | Zryw Góralice | |
Chrobry/Dąb II Boleszkowice | 0-1 | Piast Piaseczno | |
Grom Krajnik Dolny | 6-3 | Sekwoja Brwice | |
Mieszko II Mieszkowice | 5-1 | Pomorzanin Cychry | |
Odra II Chojna | 1-2 | Sokół Różańsko | |
Sokół Przyjezierze | 6-4 | Witniczanka Witnica |
Kolejka 13 - 5 listopada |
Witniczanka Witnica | 4-2 | Olimpia Troszyn | |
Sokół Różańsko | 5-0 | Sokół Przyjezierze | |
Pomorzanin Cychry | 1-1 | Odra II Chojna | |
Sekwoja Brwice | 2-1 | Mieszko II Mieszkowice | |
Piast Piaseczno | 1-0 | Grom Krajnik Dolny | |
Zryw Góralice | 7-1 | Chrobry/Dąb II Boleszkowice | |
Orły Lubiechów Górny | 9-0 | Kłos Kamienny Jaz |
Kolejka 14 - 12 listopada |
Olimpia Troszyn | 4-2 | Kłos Kamienny Jaz | |
Orły Lubiechów Górny | 1-1 | Chrobry/Dąb II Boleszkowice | |
Zryw Góralice | 0-2 | Grom Krajnik Dolny | |
Piast Piaseczno | 2-1 | Mieszko II Mieszkowice | |
Sekwoja Brwice | 3-2 | Odra II Chojna | |
Pomorzanin Cychry | 0-1 | Sokół Przyjezierze | |
Sokół Różańsko | 4-2 | Witniczanka Witnica |
Kolejka 15 - 3 maja |
Sokół Różańsko | 2-0 | Olimpia Troszyn | |
Witniczanka Witnica | 1-0 | Pomorzanin Cychry | |
Sokół Przyjezierze | 3-4 | Sekwoja Brwice | |
Odra II Chojna | 0-4 | Piast Piaseczno | |
Mieszko II Mieszkowice | 8-2 | Zryw Góralice | |
Grom Krajnik Dolny | 4-4 | Orły Lubiechów Górny | |
Chrobry/Dąb II Boleszkowice | 3-0 | Kłos Kamienny Jaz | |
(wo) |
Kolejka 16 - 18 czerwca |
Olimpia Troszyn | 2-1 | Chrobry/Dąb II Boleszkowice | 18 czerwca, 16:00 |
Kłos Kamienny Jaz | 0-3 | Grom Krajnik Dolny | 18 czerwca, 16:00 |
(wo) | |||
Orły Lubiechów Górny | 3-1 | Mieszko II Mieszkowice | 18 czerwca, 16:00 |
Zryw Góralice | 1-2 | Odra II Chojna | 18 czerwca, 16:00 |
Piast Piaseczno | 2-4 | Sokół Przyjezierze | 18 czerwca, 16:00 |
Sekwoja Brwice | 2-1 | Witniczanka Witnica | 18 czerwca, 16:00 |
Pomorzanin Cychry | 1-1 | Sokół Różańsko | 18 czerwca, 16:00 |
Kolejka 17 - 1 kwietnia |
Pomorzanin Cychry | 3-3 | Olimpia Troszyn | |
Sokół Różańsko | 2-2 | Sekwoja Brwice | |
Witniczanka Witnica | 1-0 | Piast Piaseczno | |
Sokół Przyjezierze | 3-8 | Zryw Góralice | |
Odra II Chojna | 6-1 | Orły Lubiechów Górny | |
Mieszko II Mieszkowice | 3-0 | Kłos Kamienny Jaz | |
(wo) | |||
Grom Krajnik Dolny | 1-2 | Chrobry/Dąb II Boleszkowice |
Kolejka 18 - 8 kwietnia |
Olimpia Troszyn | 3-1 | Grom Krajnik Dolny | |
Chrobry/Dąb II Boleszkowice | 3-0 | Mieszko II Mieszkowice | |
Kłos Kamienny Jaz | 0-3 | Odra II Chojna | |
(wo) | |||
Orły Lubiechów Górny | 3-3 | Sokół Przyjezierze | |
Zryw Góralice | 2-1 | Witniczanka Witnica | |
Piast Piaseczno | 1-1 | Sokół Różańsko | |
Sekwoja Brwice | 1-2 | Pomorzanin Cychry |
Kolejka 19 - 22 kwietnia |
Sekwoja Brwice | 0-0 | Olimpia Troszyn | |
Pomorzanin Cychry | 3-1 | Piast Piaseczno | |
Sokół Różańsko | 4-1 | Zryw Góralice | |
Witniczanka Witnica | 3-0 | Orły Lubiechów Górny | |
(wo) | |||
Sokół Przyjezierze | 3-0 | Kłos Kamienny Jaz | |
(wo) | |||
Odra II Chojna | 2-1 | Chrobry/Dąb II Boleszkowice | |
Mieszko II Mieszkowice | 2-5 | Grom Krajnik Dolny |
Kolejka 20 - 29 kwietnia |
Olimpia Troszyn | 3-1 | Mieszko II Mieszkowice | |
Grom Krajnik Dolny | 1-2 | Odra II Chojna | |
Chrobry/Dąb II Boleszkowice | 1-1 | Sokół Przyjezierze | |
Kłos Kamienny Jaz | 0-3 | Witniczanka Witnica | |
Orły Lubiechów Górny | 3-2 | Sokół Różańsko | |
Zryw Góralice | 0-2 | Pomorzanin Cychry | |
Piast Piaseczno | 2-0 | Sekwoja Brwice |
Kolejka 21 - 6 maja |
Piast Piaseczno | 6-0 | Olimpia Troszyn | |
Sekwoja Brwice | 5-2 | Zryw Góralice | |
Pomorzanin Cychry | 2-4 | Orły Lubiechów Górny | |
Sokół Różańsko | 3-0 | Kłos Kamienny Jaz | |
(wo) | |||
Witniczanka Witnica | 1-0 | Chrobry/Dąb II Boleszkowice | |
Sokół Przyjezierze | 2-3 | Grom Krajnik Dolny | |
Odra II Chojna | 3-2 | Mieszko II Mieszkowice |
Kolejka 22 - 13 maja |
Olimpia Troszyn | 2-2 | Odra II Chojna | |
Mieszko II Mieszkowice | 3-1 | Sokół Przyjezierze | |
Grom Krajnik Dolny | 3-0 | Witniczanka Witnica | |
Chrobry/Dąb II Boleszkowice | 1-2 | Sokół Różańsko | |
Kłos Kamienny Jaz | 0-3 | Pomorzanin Cychry | |
(wo) | |||
Orły Lubiechów Górny | 0-0 | Sekwoja Brwice | |
Zryw Góralice | 4-3 | Piast Piaseczno |
Kolejka 23 - 20 maja |
Zryw Góralice | 2-2 | Olimpia Troszyn | |
Piast Piaseczno | 3-4 | Orły Lubiechów Górny | |
Sekwoja Brwice | 3-0 | Kłos Kamienny Jaz | |
(wo) | |||
Pomorzanin Cychry | 0-0 | Chrobry/Dąb II Boleszkowice | |
Sokół Różańsko | 4-0 | Grom Krajnik Dolny | |
Witniczanka Witnica | 2-2 | Mieszko II Mieszkowice | |
Sokół Przyjezierze | 0-2 | Odra II Chojna |
Kolejka 24 - 27 maja |
Olimpia Troszyn | 4-1 | Sokół Przyjezierze | |
Odra II Chojna | 0-3 | Witniczanka Witnica | |
Mieszko II Mieszkowice | 1-2 | Sokół Różańsko | |
Grom Krajnik Dolny | 1-2 | Pomorzanin Cychry | |
Chrobry/Dąb II Boleszkowice | 2-1 | Sekwoja Brwice | |
Kłos Kamienny Jaz | 0-3 | Piast Piaseczno | |
(wo) | |||
Orły Lubiechów Górny | 1-1 | Zryw Góralice |
Kolejka 25 - 4 czerwca |
Orły Lubiechów Górny | 1-0 | Olimpia Troszyn | 4 czerwca, 16:00 |
Zryw Góralice | 3-0 | Kłos Kamienny Jaz | 4 czerwca, 16:00 |
(wo) | |||
Piast Piaseczno | 2-5 | Chrobry/Dąb II Boleszkowice | 4 czerwca, 16:00 |
Sekwoja Brwice | 3-1 | Grom Krajnik Dolny | 4 czerwca, 16:00 |
Pomorzanin Cychry | 3-0 | Mieszko II Mieszkowice | 4 czerwca, 16:00 |
(wo) | |||
Sokół Różańsko | 2-1 | Odra II Chojna | 4 czerwca, 16:00 |
Witniczanka Witnica | 1-1 | Sokół Przyjezierze | 4 czerwca, 16:00 |
Kolejka 26 - 11 czerwca |
Olimpia Troszyn | 3-5 | Witniczanka Witnica | 11 czerwca, 16:00 |
Sokół Przyjezierze | 2-4 | Sokół Różańsko | 11 czerwca, 16:00 |
Odra II Chojna | 1-2 | Pomorzanin Cychry | 11 czerwca, 16:00 |
Mieszko II Mieszkowice | 1-3 | Sekwoja Brwice | 11 czerwca, 16:00 |
Grom Krajnik Dolny | 0-0 | Piast Piaseczno | 11 czerwca, 16:00 |
Chrobry/Dąb II Boleszkowice | 6-1 | Zryw Góralice | 11 czerwca, 16:00 |
Kłos Kamienny Jaz | 0-3 | Orły Lubiechów Górny | 11 czerwca, 16:00 |
(wo) |
KS Piast Piaseczno | 1:2 | Klon Krzymów |
2023-10-08, 14:30:00 Piaaseczno |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 6 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 7 | ||||||||||||||||||
|
B-klasa » Szczecin III | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|